INNAB – Peşəkar İnkişaf Platforması layihəsinə 02.06.2015 tarixində Azərbaycanda peşəkar onlayn təlim sistemi yaradılması məqsədilə start verilib. INNAB MMC-nin tərkibində Təlim Mərkəzi və Karyera Mərkəzi fəaliyyət göstərir. Təlim mərkəzimiz yarandığı gündən ehtibarən aşağıdakı uğurlara imza atıb: 3000-dən çox insana peşəkar inkişafa yönəlik təlimlər vermişik. 50-dan çox şirkətlə korporativ əməkdaşlığımız mövcuddur. 200 000-dən çox insan saytımıza baş çəkib, 2 000 000 baxış sayına nail olmuşuq. 40-dan çox tələbəmizi işə düzəlməsinə köməklik etmişik. Youtube platformasında ana dilimizdə peşəkar inkişafa yönəlik 500-dən çox video dərslər hazırlamışıq. Fəaliyyətimizi 10 000-ə yaxın izləyicimiz izləyir. 6 istiqamət üzrə saytımıza peşəkar inkişafla bağlı silsilə məqalələr yerləşdirmişik. Hər kəs üçün faydalı olacaq 6 (hal-hazırda layihə sayı artmaqda davam edir) layihəni yerinə yetirmişik.