“Ziraat Bank Azərbaycan” ASC Daxili Nəzarət və Komplayens departamentinə Baş mütəxəssis/Aparıcı mütəxəssis vəzifələrinə işə dəvət edir
• Departamentə aid iş axışlarının qurulması və onların icrasında iştirak edilməsi;
• Departamentə aid siyasət, qayda və iş axışları tətbiqinin və effektivliyinin yoxlanılması və qiymətləndirilməsi işində iştirak edilməsi;
• Departamentə aid siyasət, qayda və iş axışları haqqında Bank işçilərinin məlumatlandırılması və müvafiq təlimlərin verilməsi;
• Öz funksiyalarının həyata keçirilməsi prosesində Bankın daxili strukturlarının maraqlar münaqişəsi hallarının aşkar edilməsi;
• Aidiyyatı siyasət və daxili qaydaların layihələrinin, onlara əlavə və dəyişikliklər üzrə təkliflərinin hazırlanması və müvafiq təsdiqdən sonra onların icrasının təşkil edilməsi;
• Daxili nəzarət sisteminin effektivliyi və uyğunluğunun yoxlanılması, həmçinin qiymətləndirilməsində iştirak edilməsi.
Vəzifəyə olan tələblər:
• 10 il bank təcrübəsi;
• 5 il nəzarət funksiyası həyata keçirən struktur vahid təcrübəsi (Daxili nəzarət, Daxili audit, Risklərin idarə edilməsi);
• İqtisadi və ya riyazi kibernetika sahəsində təhsil;
• Analitik qabiliyyət (yoxlama ssenariləri yaza biləcək səviyyədə);
• MS Office, əsasən MS Excel (mükəmməl səviyyə), SQL, Python, R proqram biliyi (üstünlük qəbul ediləcək);
• Dil biliyi səviyyəsi: Türk dili – yaxşı, İngilis dili – orta.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər Dekabr ayının 15-dək öz CV formalarını cv@ziraatbank.az elektron ünvanına təqdim etməlidirlər. Müraciət məktubunun mövzu hissəsində “Daxili Nəzarət və Komplayens” qeyd etməyiniz vacibdir.