- Qanunvericiliyin, normativ aktların, təlimatların, daxili sənədlərin, peşə etikası standartlarının tələblərinin pozulması faktlarının tədqiq edilməsi, uyğunsuzluqların və yaxud saxtakarlıq əlamətlərinin aşkara çıxarılması
- Daxili və xarici bütün satınalma, təchizat prosesləri üzrə sənədli yoxlamaların təşkili, digər alternativ tədarükçülərin analoji mallar üzrə bazar satış qiymətlərinin araşdırılması və müqayisəli təhlillər aparılması.
- Xidmət göstərən kənar təşkilatlar üzrə bütün proseslərə dair yoxlamaların təşkili və digər analoji xidmətlərlə müqayisəli təhlillərin aparılması
- Cəmiyyət üzrə təsərrüfat və digər xərclərin analizi, səmərəliliyinin və uyğunluğunun yoxlanılması
- Yoxlamaları keyfiyyətli həyata keçirmək və aparılmış yoxlamaların nəticələrinə, aşkar edilmiş yeni risklər, nöqsan və çatışmazlıqlara dair hesabatların və uyğun tədbirlər planının hazırlanması, rəhbərliyə təqdim edilməsi.
Əlavə təminatlar:
Nahar;
Korporativ nömrə;
Servis xidməti;
İş saatları 09:00 – 18:00;
Nahar fasiləsi: 13:00-14:00
Şənbə və Bazar istirahət günü.
Namizədə tələblər:- Təhsil: Ali təhsil (maliyyə, iqtisadiyyat və audit sahəsində)
- Kompüter bilikləri: MS Office, 1C
- Dil bilikləri: Rus dili və ingilis dili (arzuolunandır)
- Yaş: 25-35;
- İş təcrübəsi: müvafiq sahədə minimum 1 il
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlərdən CV-lərini mövzu (subject) hissəsinə “Əməliyyatlara nəzarət üzrə aparıcı mütəxəssis" yazaraq cv@oba.com.az ünvanına göndərmələri xahiş olunur.
Qeyd: Yalnız tələblərə uyğun namizədlərlə əlaqə saxlanılacaqdır.