Bu elanın vaxtı bitib. Korporativ idarəetmə üzrə Mütəxəssis vakansiyaları üçün bura keçid edin!
Görəcəyiniz Işlər
• Proses sahibləri ilə birgə biznes proseslərin (mövcud və yeni) təhlilini həyata keçirmək, optimallaşdırma imkanlarını araşdırmaq, bununla bağlı təkliflər vermək və biznes prosesləri müvafiq alətlər vasitəsilə vizuallaşdırmaq (proses xəritələrini hazırlamaq);
• Biznes və dəstəkləyici proseslər üzrə qrafik təsvirləri (proses xəritələrini) hazırlamaq;
• Biznes proseslərin optimallaşdırılması ilə bağlı layihələrdə iştirak etmək;
• Bankın biznes və dəstəkləyici proseslərini tənzimləyən daxili normativ sənədlərin layihələrini Bankın aidiyyəti struktur bölmələri ilə birgə hazırlamaq;
• Mövcud daxili normativ sənədlərin, o cümlədən korporativ idarəetmə ilə bağlı bankdaxili normativ sənədlərin təkmilləşdirilməsi istiqamətində təkliflər vermək;
• Bankın struktur bölmələrinə və törəmə müəssisələrinə onların müraciəti əsasında korporativ idarəetmə və normayaratma fəaliyyətləri üzrə metodoloji dəstək göstərmək;
• Korporativ idarəetmə sahəsində qanunvericiliklə və bankdaxili qaydalarla müəyyən edilmiş vəzifələrinin həyata keçirilməsində Bankın korporativ katibinə dəstək göstərmək.
Bizim Üçün Uyğun Namizəd
• Biznesin idarə edilməsi, menecment, iqtisadiyyat və ya digər uyğun sahələr üzrə ali təhsili olan (xaricdə təhsil və ya beynəlxalq sertifikatlar arzuolunandır);
• Bank sahəsində ən azı 1 il iş təcrübəsi olan;
• Bank prosesləri barədə məlumatlı olan (İT sahəsində biznes proseslər barədə məlumatlı olmaq və bu prosesləri təhlil etmək bacarığına sahib olmaq əlavə üstünlükdür);
• Biznes proseslərin modelləşdirilməsi, proses xəritələrinin hazırlanması üzrə təcrübəsi olan (MC Visio, ARIS kimi sistemlərdə işləməyi bacarmaq əlavə üstünlükdür);
• Microsoft Office proqramlarından (Word, PowerPoint, Excel) yüksək səviyyədə istifadə etmək bacarığına sahib olan;
• Azərbaycan və İngilis dillərini mükəmməl səviyyədə bilən və Azərbaycan dilində yüksək səviyyədə yazma qabiliyyətinə malik olan (rus dilini bilmək əlavə üstünlükdür);
• Beynəlxalq səviyyədə tanınan korporativ idarəetmə standartları və proses metodologiyaları üzrə biliklərə sahib olan;
• Güclü kommunikasiya və təqdimat bacarığı olan şəxsdir.