Bu elanın vaxtı bitib. Partnyorlarla iş üzrə mütəxəssis vakansiyaları üçün bura keçid edin!
Təsvir
“Rabitəbank” ASC Marketinq Departamentinin Kartmane və Partnyorlarla iş şöbəsində Baş mütəxəssis/ Ekspert vəzifəsinə işə qəbul elan edir.
Ölkənin ən iri banklarından biri olan “Rabitəbank” ASC Sizə uğurlu karyera qurmaq, şəxsi inkişafınıza peşəkar komandada nail olmaq imkanı yaradır. Rabitəbank öyrənməyə meyilli olan, pozitiv, işinə yaradıcı yanaşan şəxslərin axtarışındadır.
• Banka cash back və Taksit layihələri üzrə Partnyorların cəlb olunması;
• Bazar araşdırması aparmaq, Potensial partnyorlarla görüşləri təşkil etmək, təqdimatlar keçirmək və birbaşa satış prosesini həyata keçirmək;
• Kart və partnyor bazarını araşdırmaq, rəqib banklar, yeni məhsullar haqqında məlumatları toplamaq və uyğun yeni təkliflər vermək;
• Bankın məhsul və xidmətlərini özünə əks etdirən reklam materiallarının mövcud partnyorlar arasında təbliğatını təmin etmək;
• Mövcud məhsul xidmət şərtlərinin bazara uyğunluğunu ölçmək, partnyorlarla və müştərilərlə sorğunun keçirilməsi və tələbata uyğun olaraq yeni kampaniyaların keçirilməsi ilə bağlı təkliflər vermək;
• Cash back və Taksit partnyorlarının Bank qarşısında yaranmış borcların monitorinqi prosesinə nəzarət;
• Yaranmış borclara uyğun invoice-lərin hazırlanması və Partnyorlara təqdim olunması prosesinə nəzarət;
• İmzalanmış invoice-lara uyğun elektron qaimənin göndərilməsini təmin edilməsi prosesinə nəzarət;
• İnvoce-lərə uyğun Partnyorlara hesabdan çıxarışın göndərilməsi prosesinə nəzarət;
• Partnyorların mobil tətbiqinə əlavə olunması prosesinə nəzarət;
• Şöbə rəisi, Departament direktoru müavini və Departament direktoruna hesabatları təqdim etmək.
• Ali təhsilin olması;
• Qarşıya qoyulan məqsədlərə çata bilmə qabiliyyəti;
• Yüksək kommunikasiya, təqdimetmə və yazılı ünsiyyət qabiliyyəti;
• Müvafiq sahədə və ya satış strukturlarında iş stajı;
• Yaradıcılıq və təşəbbüskarlıq qabiliyyəti;
• Azərbaycan dilini səlis, ingilis və/və ya rus dillərini orta səviyyədə bilmək;
• MS Word, Excel, Power Point proqramlarında yüksək səviyyədə işləmə bacarığı.