“FINCA Impact Finance” Afrika, Avrasiya, Latın Amerikası və Orta Şərqin Azərbaycan da daxil olmaqla 20 ölkəsində fəaliyyət göstərən törəmə şirkətləri vasitəsilə bir milyondan çox müştəriyə maliyyə xidməti göstərən aparıcı qlobal mikromaliyyə şəbəkələrindən biridir.
Hal-hazrıda “FINCA Azerbaijan” Qeyri-Bank Kredit Təşkilatı BAŞ OFİSİ üçün Müştəri Əlaqələrinin İdarə Edilməsi üzrə İşçi vəzifəsinə işçi axtarışı elan edir.
“FINCA-Azerbaijan” maliyyə xidmətləri sahəsində rəqabətədavamlı kompensasiya paketi, geniş iş imkanları və peşəkar iş mühiti təklif edir.
Əsas vəzifə və öhdəliklər:
• Təşkilatın qaynar xəttinə daxil olan müştəri sorğularının cavablandırılması və qeydiyyatı;
• Qaynar xəttə daxil olan müştəri sorğularının aidiyyatı şöbələr ilə əməkdaşlıq edilərək araşdırılması və həllinin izlənməsi;
• Təşkilata daxil olan müştəri məktublarının araşdırılması və cavablandırılması prosesinin koordinasiya edilməsi;
• Sosial media kanallarından, mail üzərindən daxil olan müştəri sorğularının cavablandırılması;
• Marketinq şöbəsinə müştəri rəylərinin toplanması və analizi fəaliyyətlərində dəstək göstərilməsi;
• Müştəri sorğularının keçirilməsində aktiv iştirak;
• Marketinq şöbəsi meneceri tərəfindən verilən digər tapşırıqlaırn icrası.
• Əlaqəli sahədə bakalavr dərəcəsi;
• Azərbaycan dilində səlis danışıq və yazı qabiliyyətinə malik olmaq;
• İngilis dilində orta səviyyədə danışıq və yazı qabiliyyətinə malik olmaq arzuolunandır,
• MS Office proqramlarını yaxşı bilmək, sosial medya kanallarından istifadə bacarığına sahib olmaq;
• Yüksək səviyyədə kommunikasiya qabiliyyəti, müstəqil və komanda daxilində işləmək bacarığı və istəyi və operativ qərarmə bacarıına sahib olmaq.
Əgər yuxarıda qeyd edilən vəzifədə işləmək istəyirsinizsə, öz tərcümeyi-halınızı (CV) 15 Sentyabr 2020-ci il tarixindən gec olmamaq şərtilə recruitment@fincaazerbaijan.com elektron ünvanına Subject/Mövzu hissəsində Müştəri Əlaqələrinin İdarə Edilməsi üzrə İşçi qeyd etməklə göndərə bilərsiniz. Əks təqdirdə ərizələr nəzərdən qaça bilər.