“Azər-Türk Bank” ASC Kiçik və Orta Biznes Kreditləri Mərkəzinin Satışın təşkili bölməsində Satış üzrə Menecer vakansiyasını elan edir.
Vəzifə öhdəlikləri:
• Banka KOB seqmentinə aid yeni müştərilərin cəlb edilməsi işinin təşkil edilməsi, müxtəlif növ biznes nümayəndələri ilə görüşlər keçirilməsi;
• Kiçik və Orta biznes kreditləri üzrə müəyyən edilmiş aylıq satış planlarının icrasının təmin edilməsi məqsədi ilə tabeçiliyində olan satış üzrə əməkdaşlara istiqamət verilməsi;
• Bankın yeni məhsul və xidmətləri barədə mövcud kiçik və orta biznes seqmentinə aid müştəriləri tabeçiliyində olan satış üzrə əməkdaşlar vasitəsi ilə məlumatlandırırlmasının təşkil edilməsi;
• Bank üzrə məhsul və xidmətlərin satışı üzrə hədəflərə nail olmaq məqsədilə əlaqədar struktur bölmələrlə birlikdə müvafiq tədbirlər planının hazırlanmasında iştirak edilməsi;
• KOB seqmentinə aid müştərilərin təhlil edilməsi üçün əməkdaşların hazırlanmasında iştirak edilməsi.
• Ali təhsil (Maliyyə, iqtisadiyyat, bankçılıq və s. əlaqəli ixtisaslar);
• Müvafiq sahədə ən az 5 il iş təcrübəsi;
• Səlis Azərbaycan dili biliyi, xarici dil biliyi arzuolunandır;
• MS Office proqramlarında işləmək bacarığı;
• Ünsiyyət qurmaq və idarəetmə bacarığı.