Sistemə Dəstək üzrə Mütəxəssis
İş haqqında məlumat:
- Proqram təminatları üçün həyata keçirilən inkişaf layihələrində aktiv olaraq iştirak etmək;
- Filiallardan daxil olan müraciətlər üzrə problemləri araşdırmaq və həll etmək;
- Bankda işlərin avtomatlaşdırılmasın təşkil edilməsi məqsədi ilə yeni proqram modullarının yazılmasını rəhbərliyə təklif etmək;
- Alınacaq yeni proqram paketlərinin quraşdırılması və sazlanmasında dəstək olmaq,intqrasiya mövzusunda yardım etmək, təkliflər irəli sürmək;
- Bankda istifadə olunacaq bank proqramı və sistemlərinin, habelə informasiya texnologiyaları layihələrinin müəyyənləşdirilməsi üçün araşdırmalar aparmaq, bu barədə təkliflər vermək, istifadə edilən bank proqramları və sistemlərini, habelə informasiya texnologiya layihələrini əlaqədar struktur bölmə ilə birlikdə idarə və koordinasiya etmək, nöqsan və çatışmazlıqları müəyyən etmək və aradan qaldırılması üçün tədbirlər planını hazırlamaq və əlaqədar orqana təqdim etmək.
İş yeri: Azərbaycan Sənaye Bankı
Namizədə tələblər:- Ali təhsilli olmalı (iqtisadiyyat, tətbiqi riyaziyyat,texiniki sahələr);
- Sistem İnkişafı və Bank işi üzrə minimum 1 il iş təcrübəsi olmalı;
- İngilis dili biliyi üstünlükdür;
- MS Office proqramlarından (xüsusilə Excel) istifadə etməyi bacarmalı;
- Sistem inkişafı üzrə müavafiq sertifikatlar,proqramlaşdırma dilləri və SQL biliklərinin olması üstünlük təşkil edir;
- Analitik düşünmə qabiliyyəti,iş planlama qabiliyyəti,stress altında işləmə bacarığı olmalı.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV–lərini cv@azersun.com elektron ünvanına `` Sistemə Dəstək üzrə Mütəxəssisi`` başlığı ilə göndərə bilərlər.