Sosial layihəyə daxil olan ”Mənzillərdə gigiyenanın qorunması” layihəsi müxtəlif peşə üzrə gənclərin bilik,bacarıqlarının artırılmasına və insanların (həmçinin azyaşlı körpələrin) sağlamlığının qorunmasına yönəlmişdir.Bu layihə mənzillədə keçiriləcəkdir.Layihə çərşivəsində sonuncu kurs tələbələri ,məzun olmuş və təcrübə qazanmaq istəyən şəxslər dəvət olunur. Sosial layihə təcrübə proqramının müddəti 14 gün(part-time) , birinci və ikinci növbə olaraq təşkil ediləcəkdir. Növbələr namizədin istəyinə uyğun dəyişəcəkdir.Təcrübə proqramını uğurla başa vuran şəxslər pul mükafatı və sertifikat ilə təmin olunacaqdır.Namizədlərin şəxsi məlumatları bazamıza əlavə ediləcək, vakansiya yarandığı təqdirdə dəyərləndiriləcəkdir.
Namizədə tələblər:Bu layihənin hədəf qrupu aşağıdakı kateqoriyaları əhatə edəcəkdir:
Özünə və bacarığına güvənən hər bir kəs layihəyə qatıla bilər. Bu layihədə iştirak etmək istəyənlər CV-lərini Layihənin başlığını qeyd edərək hr@sanitariya.az ünvanına göndərə bilərlər .
Hər biriniz bizim layihəyə dəvətlisiniz!
-Ünvan: Ziya Bünyadov 1969 (4saylı Dost Agentliyi ilə üz bə üz)
-Əlaqə nömrəsi:+994709110078
Diqqət! Heç bir halda işəgötürənin sizdən ödəniş tələbinə əməl etməyin!