“Güvənli” MMC və “Lombardcini” MMC Bakı şəhəri və Gəncə, Quba, Xaçmaz, Lənkəran, Bərdə, Beyləqan, Tərtər, İmişli, Cəlilabad bölgə filialları üzrə Ödənişli Təcrübə Proqramı elan edir!
“Lombardcini” MMC və “Lombardcini” MMC Azərbaycanın ən sürətli inkişaf edən və daim müştərilərinin məmnuniyyətini qazanmış kredit təşkilatı olmaqla yanaşı, gənclərin inkişafı üçün də daim yeni addımlar atmaqdadır. Şirkət xüsusən universiteti bakalavr və magistr dərəcəsi üzrə son 3 il ərzində bitirmiş məzunlar və ya hazırda magistratura pilləsi üzrə təhsil alan gənclər üçün 3 aylıq Ödənişli Təcrübə Proqramı elan edir!
Təcrübə Proqramı məzunlara təhsil zamanı öyrəndikləri nəzəri bilikləri peşəkar iş həyatında tətbiq edərək praktiki biliklərə sahib olmaları, korporativ mühit və biznes prosesləri ilə yaxından tanış olmaları üçün şərait yaradır və eyni zamanda təşkilatın peşəkar təlimçilərindən mentor dəstəyi almaq fürsəti verir.
Vakansiya haqqında ümumi məlumat:
Namizədə olan ilkin tələblər:
İş şəraiti və təminatlar:
İş qrafiki:
Təcrübə proqramını uğurla başa vuran hər bir namizəd təşkilatımızda işlə təmin olunacaq.
Qeyd olunan tələblərə uyğun olan namizədlər aşağıdakı linkə daxil olaraq öz məlumatlarını daxil edib online şəkildə müraciət edə bilərlər:
https://forms.gle/zoHcgBxEMSix6Aa67 və ya mövzu hissəsində “Kredit Mütəxəssisi üzrə Təcrübəçi – Regionun adı” qeyd edərək öz CV formalarını hrguvenli@gmail.com mail ünvanına göndərə bilərlər.